Çfarë Nuk Ka Në Botë: Një Adoleshent Pretendon Se Bën Vezë, Mjekët E Fusin Në Karantinë Për Ta Verifikuar! (Foto)

Një adoleshent pretendon se ka bërë 20 vezë gjatë dy viteve të fundit në një mister që edhe mjekët i ka lënë, së paku deri më tani, të habitur.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi.

Bëhet fjalë për Akmal, 14 vjeç.i cili pretendon të ketë bërë rregullisht vezë që nga viti 2016.
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Skandal/ Pret një fëmijë nga lidhja jashtë martesore. zv. Kryeministri drejt shkarkimit

Skandali i zevendeskryeministrit ka dominuar politikën australiane për më shumë se dy javë.Barnaby Joyce lajmeroi sot se do të japë dorëheqjen nga posti i zëvendëskryeministrit të Australisë, pas një sërë skandalesh ku eshte perfshire.

Atij i eshte zbuluar edhe një lidhje jashtëmartesore.“Unë kam kuptuar që në shumë drejtime..
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Operacioni “Fshesa”/ Shteti më i preferuar mbyll dyert për emigrantët shqiptarë

Është një nga shtetet e preferuara të shqiptarëve, por duket se emigrimi drejt Francës do të bëhet tashmë pothuajse i pamundur.Qeveria e Emanuel Macron ka propozuar një draft të ri.

Të koduar si “Operacioni Fshesa” dhe do të prekë të gjithë azilkërkuesit shqiptarë.Sipas “Le Monde”, Parlamenti francez ka vendosur .
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Rikthehet Rrëqebulli i Ballkanit, kësaj radhe është parë pranë Tropojës

Një nga kafshët më të rralla të rajonit, Rrëqebulli i Ballkanit është fotografuar pas shumë kohësh në Shqipëri.Për herë të parë ai është fotografuar edhe në lartësitë e Nikaj-Mërturit, pranë Tropojës.

Kjo specie e rrallë dhe në rrezik zhdukje për zonën shqiptare, është vërejtur kohët e fundit..
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Tualeti juaj do të qëndrojë gjithmonë i pastër dhe me erë të mirë. E gjithë ajo çka ju duhet është kjo!

Pastrimi i tualetit është një nga punët më të pakëndshme, por gjithsesi jemi të detyruar ta bëjmë sepse higjena ndikon në mënyrë direkte në shëndetin tonë.

Mbajtja e një tualeti të pastër dhe pa baktere është dicka shumë e rëndësishme për shëndetin e gjithë familjes.Jo vetëm që tualeti juaj..
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Skandali në Fier, punonjësi i ‘pashpirt’ i morgut bën biznes me të vdekurit

Mariglen Saliaj është punonjësi i morgut në spitalin e Fierit, i cili është denoncuar ditën e djeshme, pasi akuzohet nga qytetarët se ka hapur janë agjenci funerale.

Me qëllim për të favorizuar biznesin e tij në raste vdekjesh.Për të vërtetuar shkeljet, qytetarët dërguan dhe një video në “Fiks Fare”..
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë