Cmenden serbët, shikoni çfarë i bejn Ritës në …

Ajo mblodhi me mijëra qytetarë në sheshet e Prishtinës, me ç’rast iu këndoi për afro 30 minuta.Mirëpo jo të gjithëve, i pëlqeu këndimi i saj në Prishtinë.Serbët ishin shumë të mllefosur, ku edhe ‘bombarduan’ Twitterin e saj, duke i shkruar se “Kosova është Serbi”.

Kliko me poshte per te vazhduar ne videon

Rama “shkarkon” Metën e Thaçin: Shqipëria dhe Kosova do të kenë një president

Gjatë falimit që mbajti në seancën solemne që u zhvillua sot në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë, kryeministri Rama është shprehur se dy shtetet shqiptare do të kishin unitet nëse do të drejtoheshin nga një president i përbashkët.
Rama teksa ka folur në Kuvendin e Kosovës, ka theksuar se Shqipërisë dhe Kosovës i duhet një politikë e jashtme dhe jo vetëm ambasada dhe një përfaqësi e njëjtë.

Vazhdo Arikullin e plote .

LAJMI I FUNDIT: NUK DO TA BESONIT SE CILI KËNGËTAR I NJOHUR I SHOW BIZIT ËSHTË NJËRI PREJ TË VDEKURVE(VIDEO)

Chuck Mosley, frontmeni i dikurshëm i bendit funk-metal, “Faith No More”, ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare. Këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Charles Henry Mosley III, ka ndërruar jetë për shkak komplikimeve nga “sëmundja e lidhur me vartësinë”, është thënë në njoftimin e familjes Pas një periudhe të gjatë të abstinencës..
Kliko linkun e mëposhtëm për më tepër informaciona

Lajmi fundit për Prishtinën, Ja cka po ndodh për momentin atje! (Video)

Kiamet në Prishtinë, Ja cka po ndodh për momentin atje! (Video)
Shiu i rrëmbyeshëm dhe era e madhe që kanë filluar pasditen e së enjtes kanë bartur karriget e kafeneve në rrugën kryesore në lagjen “Lakrishtë”, në Prishtinë.
Po ashtu në disa pjesë të kryeqytetit qarkullimi është vështirësuar pasi rrugët janë mbushur me ujë.


Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun