Rifillon lufta në shtetin e madh evropian, 5 ushtar të vrarë dhe 4 të tjerë të plagosur


E fundit:
Të paktën pesë ushtarë ukrainas u vranë dhe katër u plagosën në 24 orët e fundit në përleshjet në Ukrainën lindore.

Thanë forcat e armatosura të Ukrainës.Deklarata përcakton se ushtarët u vranë në fshatin Krimska në Lugansk dhe se përleshjet zgjatën tetë orë.AP thotë se kjo është!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Lajm shumë i keq nga gruaja e Ermal Mamaqit!

Ermal Mamaqi është komediani dhe prezantuesi i njohur nga Shqipëria. Ai në një video të postuar në llogarinë e tij në “Instagram” e frikëson shumë bashkëshorten e tij Amin.

Ermali e shfrytëzon momentin kur ajo është e habit dhe e frikëson kurse ajo e ofendon duke i thënë:
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Çfarë Nuk Ka Në Botë: Një Adoleshent Pretendon Se Bën Vezë, Mjekët E Fusin Në Karantinë Për Ta Verifikuar! (Foto)

Një adoleshent pretendon se ka bërë 20 vezë gjatë dy viteve të fundit në një mister që edhe mjekët i ka lënë, së paku deri më tani, të habitur.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi.

Bëhet fjalë për Akmal, 14 vjeç.i cili pretendon të ketë bërë rregullisht vezë që nga viti 2016.
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Skandal/ Pret një fëmijë nga lidhja jashtë martesore. zv. Kryeministri drejt shkarkimit

Skandali i zevendeskryeministrit ka dominuar politikën australiane për më shumë se dy javë.Barnaby Joyce lajmeroi sot se do të japë dorëheqjen nga posti i zëvendëskryeministrit të Australisë, pas një sërë skandalesh ku eshte perfshire.

Atij i eshte zbuluar edhe një lidhje jashtëmartesore.“Unë kam kuptuar që në shumë drejtime..
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë

Operacioni “Fshesa”/ Shteti më i preferuar mbyll dyert për emigrantët shqiptarë

Është një nga shtetet e preferuara të shqiptarëve, por duket se emigrimi drejt Francës do të bëhet tashmë pothuajse i pamundur.Qeveria e Emanuel Macron ka propozuar një draft të ri.

Të koduar si “Operacioni Fshesa” dhe do të prekë të gjithë azilkërkuesit shqiptarë.Sipas “Le Monde”, Parlamenti francez ka vendosur .
Hap reklamën

Vazhdo artikullin e plotë