Brenda dhomës super-luksoze të Lule Mustafës


Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, por tashmë e njohur dhe e dashur është bërë edhe motra e tyre e vogël, Lulja.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Sot përmes një postimi ajo ka treguar dhomën luksoze në të cilën po qëndron.

Hap Lajmin e Plotë në Link

Lumir Abdixhiku ka ditëlindjen, por shikojeni çfarë bën vajza e tij të vogël, ju shkrin


Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot ka ditëlindjen.

Ky është deputeti Lumir Abdixhiku. Abdixhiku këtë ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në “Facebook”, ku ka publikuar edhe një fotografi në të cilën shihet së bashku me vajzën.

Hap Lajmin e Plotë në Link

Sinani e trajton Andrrën si princeshë, madje e mbanë edhe në prehër në festën e ditëlindjes


Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur.Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet. Mbrëmë ajo festoi ditëlindjen, ku mori dhurata të shumta.

Hap Lajmin e Plotë në Link