“Vdekja e bardhë” shokon mjekët shqiptarë, e reja humb jetën në spital pasi kishte të vjella

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje, ku një vajzë 20 vjeçe ka gjetur vdekjen një orë pasi ishte dërguar në spital nga familjarët. Sara Gjermeni, 20 vjeçe banuese në fshatin Gorre të Lushnjes, gjatë pasdites së djeshme, e hënë, ka shfaqur të vjella dhe aritmi në zemër.

E reja është dërguar nga prindërit në spitalin e qytetit, ku pavarësisht ndihmës së marrë ka gjetur vdekjen një orë më vonë.

Mos e humb, hap meposhtme per me teper

11 thoughts on ““Vdekja e bardhë” shokon mjekët shqiptarë, e reja humb jetën në spital pasi kishte të vjella”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. This is a good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Brief but very precise information Appreciate your sharing this one. A must read post!

  3. It as not that I want to replicate your web-site, but I really like the pattern. Could you let me know which design are you using? Or was it tailor made?

Leave a Reply

Your email address will not be published.