“Vdekja e bardhë” shokon mjekët shqiptarë, e reja humb jetën në spital pasi kishte të vjella

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje, ku një vajzë 20 vjeçe ka gjetur vdekjen një orë pasi ishte dërguar në spital nga familjarët. Sara Gjermeni, 20 vjeçe banuese në fshatin Gorre të Lushnjes, gjatë pasdites së djeshme, e hënë, ka shfaqur të vjella dhe aritmi në zemër.

E reja është dërguar nga prindërit në spitalin e qytetit, ku pavarësisht ndihmës së marrë ka gjetur vdekjen një orë më vonë.

Mos e humb, hap meposhtme per me teper

11 thoughts on ““Vdekja e bardhë” shokon mjekët shqiptarë, e reja humb jetën në spital pasi kishte të vjella”

  1. It is really a great and helpful piece of info. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

  2. This very blog is definitely interesting and besides factual. I have discovered a bunch of interesting tips out of this blog. I ad love to visit it again soon. Thanks!

  3. I simply couldn’t go away your web site prior to suggesting that I really loved the usual info an individual provide to your visitors? Is going to be again regularly in order to check up on new posts.

Leave a Reply

Your email address will not be published.