Mjekët i dhanë 2-3 muaj jetë, zbuloi bimën që ia shëroi kancerin

Ky është rrëfimi për një person që kishte hapur zemrën për të folur rreth sëmundjes së tij të rëndë. Ndërsa shërimi i tij u dha shpresë njerëzve dhe më poshtë mund të zbuloni se pse.

Në vitin 2002, mjekët kishin konstatuar një tumor beninj në trurin e tij, me një madhësi prej 5.5 centimetra.
Ndaj, pas operacionit të dytë me laser, këmba dhe dora e majtë i mbetën të paralizuara.
Mjekët i dhanë 2-3 muaj jetë, zbuloi bimën që ia shëroi kancerin
Tejkalo më poshtë për më tepër informacione

7 thoughts on “Mjekët i dhanë 2-3 muaj jetë, zbuloi bimën që ia shëroi kancerin”

 1. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote
  the book in it or something. I think that you could do with some pics to drive the message home a bit, but other than that, this is excellent blog.
  A fantastic read. I’ll certainly be back.

 2. Thanks for one’s marvelous posting! I certainly enjoyed
  reading it, you happen to be a great author.I will ensure that I bookmark your blog and will often come back at
  some point. I want to encourage you continue your great posts, have a nice morning!

 3. I’m really loving the theme/design of your blog.
  Do you ever run into any web browser compatibility
  issues? A few of my blog readers have complained about my
  blog not operating correctly in Explorer but looks great in Safari.
  Do you have any ideas to help fix this issue?

 4. I was recommended this web site by my cousin. I’m not sure
  whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty.
  You are incredible! Thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.