Makinat përplasin motorin në Tiranë, dërgohet në spital shpërndarësi i picave

Siguria në rrugët tona është në nivelet më të ulëta dhe kjo ndodh për një sërë shkaqesh, duke filluar nga pakujdesia e drejtuesve të mjeteve dhe deri tek rrugët, ku kthesa të fshehta nuk të lejojnë të kesh pamje e për pasojë potenciali për aksidente është i lartë. Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Yzberishtit, Tiranë, ku një motor është përplasur me një makinë në mes të lagjes.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

14 thoughts on “Makinat përplasin motorin në Tiranë, dërgohet në spital shpërndarësi i picave”

  1. Wow! At last I got a webpage from where I know how to in fact take valuable data regarding my study and knowledge.

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this article and also the rest of the website is extremely good.

  4. This particular blog is really educating and besides informative. I have picked up a lot of interesting tips out of this source. I ad love to visit it every once in a while. Cheers!

  5. This unique blog is really cool additionally factual. I have picked up a lot of interesting tips out of this amazing blog. I ad love to visit it over and over again. Cheers!

  6. Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how can we communicate?

Leave a Reply

Your email address will not be published.