E pabesueshme, ndodh në Shqipëri ajo që nuk ka ndodhur prej 100 vitesh

Numri i lindjeve të regjistruara në Shqipëri gjatë vitit 2016 ka qenë më i ulëti i regjistruar ndonjëherë, që nga vitet 1930, kur shteti shqiptar krijoi për herë të parë regjistrin civil dhe filloi të mbajë shënim mbi lindjet, vdekjet e martesat, bëhet e ditur nga të dhënat e publikuara të mërkurën nga Instituti i Statistikave si dhe nga të dhëna historike të para nga BIRN.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

12 thoughts on “E pabesueshme, ndodh në Shqipëri ajo që nuk ka ndodhur prej 100 vitesh”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Thanks so much for the article.Really looking forward to read more. Really Great.

  3. You made some good points there. I looked on the internet for the topic and found most persons will go along with with your blog.

  4. You completed various nice points there. I did a search on the subject matter and found a good number of persons will agree with your blog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.