Historia e dashurisë ndryshe e aktores shqiptare: Burri qante hallet e të dashurave me mua

ë ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ka qenë çifti i famshëm i aktorëve Alfred dhe Violeta Trebicka. Çifti i cili ka më shumë se 25 vjet së bashku si rrallëherë folën edhe për jetën private dhe fillimet e dashurisë së tyre.
Violeta u shpreh se ka qenë fillimisht shoqe me Alfredin dhe kur ishin në shkollë ai qante me të hallet e të dashurave që kishte.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

9 thoughts on “Historia e dashurisë ndryshe e aktores shqiptare: Burri qante hallet e të dashurave me mua”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Miami Apartment Locator []This will likely probably be pretty helpful for a few of your respective employment I want to will not only with my blog site []

  3. Wow! This can be one particular of the most useful blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Magnificent. I am also an expert in this topic therefore I can understand your hard work.

Leave a Reply

Your email address will not be published.