Rrëfehet nëna e këngëtares së njohur: Si më rrahu vajza ime dhe më mori gjithçka

Nëna e Eda Zarit, Zhane Zari, 78 vjeç rrëfen për herë të parë, në mënyrë ekskluzive arsyen e konfliktit me të bijën, të cilat sollën më pas dhunën dhe rrëmbimin e pasurisë.Konfliktet që arritën deri në dhunë fizike për shkak të lidhjes së Eda Zarit me mikun e saj nuk do të ishin shqetësimet e vetme për zonjën Zhane. Prej vitit 2012, e bija ka filluar të marrë pronat e familjes.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

12 thoughts on “Rrëfehet nëna e këngëtares së njohur: Si më rrahu vajza ime dhe më mori gjithçka”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Wow! Thank you! I continually needed to write on my blog something like that. Can I include a fragment of your post to my blog?

Leave a Reply

Your email address will not be published.