U ndalohet dalja nga shteti 9 ministrave, 26 politikanëve, 98 drejtorëve, 15 kryebashkiakëve e 31 deputetëve

Lista e plotë e të bllokuarve për të dalë nga Shqipëria ka në përbërje emrat e 17 ministrave e ish-ministrave, të 42 politikanëve e ish-politikanëve, të 123 drejtorëve e drejtorëve rajonalë akutalë, të 10 kryepolicëve e ish-kryepolicëve, të 29 kryedoganierëve e ish-kryedokanierëve, të 79 pushtetarëve e ish-pushtetarëve lokalë dhe të 64 deputetëve e ish-deputetëve të cilët sipas filtrit të shërbimeve sekrete të huaja.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

12 thoughts on “U ndalohet dalja nga shteti 9 ministrave, 26 politikanëve, 98 drejtorëve, 15 kryebashkiakëve e 31 deputetëve”

  1. Lovely just what I was looking for.Thanks to the author for taking his clock time on this one.

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. I think other site proprietors should take this website as an model, very clean and fantastic user genial style and design, as well as the content. You are an expert in this topic!

Leave a Reply

Your email address will not be published.