“Erdogani është me Serbinë, u prish me Kosovën dhe Shqipërinë”, në Serbi vazhdojnë ‘servilizmat’ ndaj presidentit turk

Turqia e Recep Tayyip Erdogan partner kryesor të saj në Ballkan llogariste shqiptarët, Kosovën dhe Shqipërinë, por me vizitën e fundit të presidentit turk në Beograd, duket se ky raport ka ndryshuar. Këtë e thotë ministri serb i Tregtisë, Rasim Lajic.Erdogan këtë javë zhvilloi një vizitë në Serbi, ku me vete kishte 180 biznesmenë, dhe atje u nënshkruan shumë marrëveshje bashkëpunimi, duke përfshirë edhe të fushës ekonomike.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

6 thoughts on ““Erdogani është me Serbinë, u prish me Kosovën dhe Shqipërinë”, në Serbi vazhdojnë ‘servilizmat’ ndaj presidentit turk”

  1. You have made some really good points there. I looked on the internet for more information about the issue and found most people will go along with your views on this website.

  2. Really appreciate you sharing this blog article.Thanks Again. Fantastic.

  3. It as not that I want to duplicate your web site, but I really like the design. Could you tell me which design are you using? Or was it tailor made?

Leave a Reply

Your email address will not be published.