Lajmi fundit,Tronditet Kosova: Mbytet F.Krasniqi n’mes t’Prishtines..!!

Një person ka vdekur sot në mesditë para Kuvendit të Kosovës.Tashmë i ndjeri mbi të 30-tat, po ngiste një motor dhe me të arritur te Kuvendi i Kosovës, një veturë e ka goditur duke e lënë të vdekur. Por, mësohet se rasti nuk përfundon me kaq.F. Krasniqi që tashmë ka ndërruar jetë po mbante me vete revole e cila iu gjet në çantën që e kishte me vete, ndërsa dyshimet e para janë që ai nuk ndërruar jetë nga goditja e veturës.Burime të lajmi.


Mos e humb, hap meposhte per me teper

Leave a Reply

Your email address will not be published.