Rama: Athina na ka borxh historinë, Akropoli është ende në këmbë falë shqiptarëve

Kryeministri Edi Rama ka lënë mënjanë diplomacinë dhe ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Greqisë, duke theksuar Athina u ka borxh shqiptarëve historinë e saj. Në ditën kur Greqia ka reaguar për shtëpitë që po prishen në Himarë, kryeministri Rama ka publikuar qëllimisht në Facebook një gravurë të vjetër të Akropolit. Sipas tij, ky monument i mahnitshëm është atje, falë edhe shqiptarëve që nuk lejuan bombardimin e tij nga flota venedikase.


Mos e humb, hap meposhte per me teper – Link1

13 thoughts on “Rama: Athina na ka borxh historinë, Akropoli është ende në këmbë falë shqiptarëve”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Nice blog here! Also your website loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as fast as yours lol

  3. You need to You need to indulge in a contest for just one of the best blogs online. I am going to recommend this web site!

Leave a Reply

Your email address will not be published.