A ka shqipetar qe nuk i gezohet ketij lajmi? Ergogan vendosi kete gje!

Image result for erdogan happy

Qeveria ka thënë se propozimet, që postin presidencial do e bëjnë ekzekutiv, për herë të parë në historinë e Turqisë moderne, do të sigurojë një administratë më të thjeshtë dhe më efektive, ndonëse kritikët paralajmërojnë se kjo do i jap Erdoganit fuqi pa kontroll nga institucione të tjera.

Ndryshimet prej 18 nenesh të Kushtetutës janë miratuar me 339 vota pro në parlamentin me 550 ulëse.
Mos e humb, hap meposhte per me teper

12 thoughts on “A ka shqipetar qe nuk i gezohet ketij lajmi? Ergogan vendosi kete gje!”

  1. I truly appreciate this post. I have been looking all over for this! Thank goodness I found it on Google. You have made my day! Thank you again.

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. What as Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has helped me out loads. I hope to contribute & help other users like its helped me. Good job.

  4. Your great competence and kindness in maneuvering almost everything was essential. I usually do not know what I would ave done if I had not encountered such a subject like

Leave a Reply

Your email address will not be published.