Lajm i hidhur sot për Jozefina Topallin!

Rudina Dembacaj, aktorja mjaft e njohur për publikun shqiptar për rolin e saj të parë në programe humori, të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, këtë 1 gusht është zgjuar me një lajm të hidhur.
“Me shpirtin e copëtuar lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj! Pusho në paqe dritë! Të dua shumë!” shkruan moderatorja. 
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

15 thoughts on “Lajm i hidhur sot për Jozefina Topallin!”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. You made some respectable factors there. I regarded on the web for the issue and found most individuals will go along with together with your website.

  3. I really liked your blog.Really looking forward to read more. Really Great.

Leave a Reply

Your email address will not be published.