Lajm i keq nga ikona e muzikes folk, Remzie Osmani

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet teksa po këndonte një këngë, video kjo e realizuar në vitin 2004, shkruan lajmi.net
‘Me Cd apo Live’ është shkrimi që i ka lënë videos dhe me të ajo bëri një thumbim për kolegët që këndojnë ‘playback’ dhe refuzojnë që të këndojnë ‘live

Image result for remzie osmani intervista
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

14 thoughts on “Lajm i keq nga ikona e muzikes folk, Remzie Osmani”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I ave truly enjoyed browsing your blog posts. In any case I all be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

  3. There may be noticeably a bundle to know about this. I assume you made sure nice points in options also.

  4. Well I sincerely enjoyed studying it. This tip procured by you is very useful for good planning.

  5. Than?s for the post. ? all cаА аЂа•аА аБТ–tainly аАааАТƒomeback.

Leave a Reply

Your email address will not be published.