Drejtori i CIA-s i shkruan avokat Ngjelës

E fundit: “Drejtori i CIA-s i shkruan avokat Ngjelës”
Parashikimet e Avokat Ngjelës kanë qenë nga më të suksesshmet kohët e fundit, sidomos përsa i përket politikës amerikane në Shqipëri. Pavarësisht se ende nuk është vërtetuar asgjë, ai vazhdon të këmbëngulë, dhe shumë agjenci të inteligjencës perëndimore kanë kërkuar këshillat e tij.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

6 thoughts on “Drejtori i CIA-s i shkruan avokat Ngjelës”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. I think other website proprietors should take this site as an model, very clean and wonderful user friendly style and design, as well as the content. You are an expert in this topic!

  3. to stay updated with approaching post. Thanks a million and please continue the enjoyable work.

Leave a Reply

Your email address will not be published.