Kur mungon Nora në shtëpi, kështu i përgatit Roberti, Reneesë!

Disa prej artistëve tanë pas martesës janë bërë edhe me fëmijë për të cilët kujdesen vazhdimisht me shumë përkushtim.

Ndër ta është edhe Nora Istrefi dhe Robert Berisha të cilët janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Renee.
Edhe pse që të dy merren me muzikë, shpeshherë rastis që Nora dhe Roberti të jenë në vende të ndryshme!

MOS HUMB! Tejkalo linkun me poshte per me teper informacione

13 thoughts on “Kur mungon Nora në shtëpi, kështu i përgatit Roberti, Reneesë!”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Superb weblog here! Also your web site loads up quick! What host are you utilizing? Can I get your affiliate link to your host? I wish my internet site loaded up as rapidly as yours lol

  3. There is evidently a lot to identify about this. I think you made various nice points in features also.

  4. This web site definitely has all of the information and facts I wanted concerning this subject and didn at know who to ask.

Leave a Reply

Your email address will not be published.