Dy kushërinjtë detyrohen t’i hapin varrin vetes, pastaj qëllohen për vdekje me armë

Sipas mediave të huaja bëhet fjalë për Wagner da Rosa, 17 vjeç dhe kushëririn e tij 22-vjeçar Victor, të cilët u kapën nga një bandë rivale dhe u çuan në një zonë pyjore pranë Porto Alegre.Siç thuhet më tej, çifti u urdhërua më pas për të gërmuar varrin e tyre, ndërsa u mbajtën me armë nga të paktën katër burra, të cilët filmuan ekzekutimin në telefonat e tyre.


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

13 thoughts on “Dy kushërinjtë detyrohen t’i hapin varrin vetes, pastaj qëllohen për vdekje me armë”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. It as exhausting to seek out knowledgeable individuals on this matter, however you sound like you know what you are speaking about! Thanks

  3. Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is excellent, as well as the content!

Leave a Reply

Your email address will not be published.