LAJMI FUNDIT / Vdes Aida, familjarët shpërndajn lajmin e kobshëm

Nënë e bijë ndërruan jetë në spital njëra pas tjetrës e po kështu veç e veç iu është dhënë lamtumira e fundit. Aida Çajku, 35 vjeçe, nëna e Ornelës dhe Flavios, edhe pse në duart e mjekëve nuk ia doli të sillte në jetë edhe fëmijën e tretë.Vajza nga Kukësi, e martuar prej 10 vitesh me mblesëri, jetonte me dy fëmijët, ndërkohë që bashkëshorti ishte emigrant në Itali. Njerëzit që e njohën e kanë të vështirë të gjejnë fjalët.

Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

13 thoughts on “LAJMI FUNDIT / Vdes Aida, familjarët shpërndajn lajmin e kobshëm”

  1. It as not that I want to duplicate your web-site, but I really like the design and style. Could you let me know which style are you using? Or was it custom made?

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. your RSS. I don at know why I am unable to subscribe to it. Is there anyone else having similar RSS issues? Anyone that knows the answer can you kindly respond? Thanks!!

  4. Thank you for another informative website. The place else could I get that type of info written in such a

  5. There is certainly a lot to find out about this issue. I like all of the points you have made.

Leave a Reply

Your email address will not be published.