Vrau gruan me sqepar në kokë: E doja, isha xheloz për të, ja si e zura duke!

Xhelozia duket se ka qenë shkaku i krimit në familje të ndodhur në Lushnje pasditen e kësaj të premteje, ku burri vrau me sqepar gruan e tij.
Në dëshminë e dhënë në polici, 55-vjeçari Tajar Kazanxhiu ka thënë se, “E doja gruan, bëhesha shumë xheloz për të. Për këtë shkak nisa të konsumoj alkool dhe natën e krimit situata më doli nga kontrolli”.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

10 thoughts on “Vrau gruan me sqepar në kokë: E doja, isha xheloz për të, ja si e zura duke!”

  1. Nice blog here! Also your website loads up fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as fast as yours lol

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. You, my pal, ROCK! I found just the information I already searched everywhere and simply could not find it. What an ideal site.

  4. You ave made some good points there. I checked on the internet to find out more about the issue and found most people will go along with your views on this website.

Leave a Reply

Your email address will not be published.