Nuk i kishim parë kaq të afërt, Ҫfarë i bashkoi Sabri Fejzullahun dhe Gold AG

Sabri Fejzullahu dhe Gold AG janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun kosovar, shkruan orainfo.

Edhe pse kanë moshë të ndryshme ata siҫ duket kanë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Gold AG është ai i cili është më aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ka postuar një fotografi së bashku me këngëtarin Sabri Fejzullahu me anë të së cilën tregon se është Shkodra.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

14 thoughts on “Nuk i kishim parë kaq të afërt, Ҫfarë i bashkoi Sabri Fejzullahun dhe Gold AG”

  1. MARC BY MARC JACOBS ????? Drop Protesting and complaining And Commence your own personal men Project Alternatively

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. you make running a blog look easy. The total look of your site is great, as well as the

  4. Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your web site is excellent, as well as the content!

  5. In it something is also to me it seems it is excellent idea. Completely with you I will agree.

Leave a Reply

Your email address will not be published.