Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN

Dmitry Baksheev, 35 vjeç me nofkën “Devil” dhe gruaja e tij, Natalia Baksheeva, 42 vjeç u arrestuan nga policia ruse, pasi u akuzuan se vranë dhe hëngrën 30 persona, të cilët i kishin kontaktuar nëpërmjet rrjeteve sociale.

Por tani të tjera fakte rrënqethëse janë publikuar nga policia ruse. Mësohet se çifti i sëmurë mbante eshtrat e qenve dhe maceve në frigoriferin bashkë me mbetjet e ngrira të njerëzve të vrarë.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

13 thoughts on “Çifti kanibal hëngri 30 njerëz, policia shokon me atë që u zbulua nga ADN”

  1. This is really interesting, You are a very skilled blogger. I ave joined your feed and look forward to seeking more of your fantastic post. Also, I ave shared your web site in my social networks!

  2. Hello just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different web browsers and both show the same results.

  3. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  4. This website was how do I say it? Relevant!! Finally I have found something that helped me. Many thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.