Gazetari Vehbi Kajtazi: Kam fakte shokuese për politikanët që shkojnë me femra të reja

Gazetari Vehbi Kajtazi, i ftuar në emisionin Rubikon në KTV, për të folur për situatën e medias në Kosovë, dhe dhunën ndaj gazetarëve, ka thënë se ai nuk është marrë e as nuk do të merret asnjëherë me jetën e askujt.

Kajtazi ka thënë se të gjitha shkrimet e tij kanë pasur të bëjnë lidhur keqpërdorimet dhe punën e tyre në institucionet publike.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

12 thoughts on “Gazetari Vehbi Kajtazi: Kam fakte shokuese për politikanët që shkojnë me femra të reja”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
    Your web site provided us with valuable info to work on. You have done a formidable job and our whole community will be thankful to you.

  3. Thanks for sharing, this is a fantastic blog post.Really looking forward to read more. Great.

Leave a Reply

Your email address will not be published.