Vlerësimi i lojtarëve në ndeshjen Chelsea-Roma: Hazard pa konkurrencë

Pas një loje të bukur për futbolldashësit, Chelsea dhe Roma u ndanë me rezultat të barabartë (3-3) në Stamfrod Bridge.

Eden Hazard ishte fantastik në këtë takim dhe shënoi dy gola, ashtu që është vlerësuar me notën më të lartë (9.2), ndërsa notë të lartë ka marrë edhe golashënuesi tjetër, David Luiz (8.2).

Me notën më të ulët te Blutë është vlerësuar Cesar Azpilicueta (6.0), njofton Telegrafi.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

10 thoughts on “Vlerësimi i lojtarëve në ndeshjen Chelsea-Roma: Hazard pa konkurrencë”

  1. This blog is without a doubt educating additionally diverting. I have chosen a lot of useful things out of this source. I ad love to visit it again soon. Cheers!

  2. The leading source for trustworthy and timely health and medical news and information.

  3. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  4. Your style is unique in comparison to other folks I ave read stuff from. Thank you for posting when you ave got the opportunity, Guess I will just book mark this blog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.