LAJMI I FUNDIT nga Shqipëria: ‘Fundoset’ Sali Berisha

Në mënyrë të pabesueshme, të dhënat e deritanishme tregojnë se Basha mund të thyejë një rekord që mendohej si i pamundur për t’u thyer,atë të regjistrimit të një rezultati më të dobët edhe se në vetë vitin 1997.


Sipas të dhënave të KQZ, deri më tani PD është duke grumbulluar 26,2% të totalit të votave dhe po humbet edhe bastion e saj të fundit,Kukësin,cka do të nxirrte socialistët forcë të parë në të gjithë rajonet e tjera.
Kliko me poshte per te lexuar te plote

 

 

 

 

 

 

 

Link

Leave a Reply

Your email address will not be published.