Remzie Osmani i bëri të qajnë djalin dhe renë në ditën e fejsës

Ditën më parë, këngëtarja Remzie Osmani ka fejuarin djalin e saj Hamzën.
Edhe fejsa e tij me Gëzimën, ka bërë bujë në rrjetet sociale, ndërsa tani është publikuar edhe video nga fejsa e tyre.Në video shihet se Remzie në një moment ka bërë të qajë djalin dhe renë e saj, kur ka lexuar një letër, transmeton Magazina.alNë një video të publikuar në Youtube, shihen momentet më të mira nga fejesa e tyre!


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

4 thoughts on “Remzie Osmani i bëri të qajnë djalin dhe renë në ditën e fejsës”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. I think other web-site proprietors should take this site as an model, very clean and wonderful user friendly style and design, as well as the content. You are an expert in this topic!

Leave a Reply

Your email address will not be published.