Gresa ka një mesazh shumë të bukur për nënën e saj, nuk ndalet nga lotët Shyretja

Ato janë bashkë në jetë por edhe në skenë, janë nënë e bijë dhe njëkohësisht këngëtare shumë të dashura për publikun shqiptar.

Shkrute Fejza dhe Gresa Behluli tash e disa vite nuk ndahen nga njëra-tjetra në muzikë, ato këndojnë bashkë nëpër shumë koncerte, ahengje e mbrëmje të ndryshme familjare, gjersa me vite na kanë sjellë duete të veçanta!
“Nëna ime” dueti më i veçantë i skenës, Gresa Behluli: Unë dhe mami gjithnjë të pandashme (Foto/Video)
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

15 thoughts on “Gresa ka një mesazh shumë të bukur për nënën e saj, nuk ndalet nga lotët Shyretja”

  1. It as not that I want to duplicate your web site, but I really like the design. Could you let me know which style are you using? Or was it custom made?

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. There is obviously a bunch to identify about this. I consider you made certain good points in features also.

  4. Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We have ever arrive across on this subject. Actually Wonderful. I am also a specialist in this topic so I can understand your effort.

  5. It was big joy to detect and read this comprehensive blog. Fantastic reading!

Leave a Reply

Your email address will not be published.