Sekiraqa kthehet në Burgun e Sigurisë së Lartë

Pak më shumë se 24 orë ka zgjatur lirimi i Enver Sekiraqës dhe dërgimi në arrest shtëpiak.

I dënuari me 37 vjet burgim është kthyer të premten pas mesnate në burg.

“Me kërkesë të Gjykatës Sekiraqa është kthyer në Burgun e Sigurisë së Lartë në Gërdoc. Nuk i di arsyet, mbase presioni i medieve”, ka thënë për KTV-në drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Sokol Zogaj.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

11 thoughts on “Sekiraqa kthehet në Burgun e Sigurisë së Lartë”

  1. That is a really good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Simple but very precise info Thanks for sharing this one. A must read article!

  2. So happy to have located this submit.. Excellent thoughts you possess here.. yes, study is having to pay off. I appreciate you expressing your point of view..

Leave a Reply

Your email address will not be published.