Do habiteni si quhet Gena në të vërtetë, këtë nuk e prisnim

Pas një kohe të gjate larg intervistave, i ftuar sot në emisionin “Pasdite në Top Channel”, Gena rrëfeu mbi karrierën dhe dashurinë e tij!

Gena këndon prej 27 vitesh dhe sot është një nga këngëtarët më të kërkuar, me koncerte brenda dhe jashtë vendit!
Më parë, se këngëtari të niste rrugën në muzikë, ka studiuar për pikturë!

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

8 thoughts on “Do habiteni si quhet Gena në të vërtetë, këtë nuk e prisnim”

  1. website. Reading this information So i am glad to convey that I have a very excellent uncanny feeling

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. I think this is a real great blog article.Really thank you! Much obliged.

  4. This blog is without a doubt awesome and diverting. I have picked a lot of handy stuff out of this blog. I ad love to come back again soon. Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published.