DËGJOI SEKRETIN E TMERRSHËM TË VAJZËS, NËNËS I BIE TË FIKËT TEK “ME ZEMËR TË HAPUR” (VIDEO)

Një grua në moshë nga Lushnja ka humbur ndjenjat gjatë emisionit “live” “Me zemër të hapur”, ku u rrëfye historia tronditëse e së bijës, e cila kishte rënë viktimë në shtëpinë e ish-burrit.


Në emision sot u zbulua se një 29-vjeçare është përdhunuar dhe dhunuar me rripin e qenit nga vjehrri i saj për 2 vite me rradhë, ngjarje kjo që e ka tronditur tej mase nënën e saj.
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

8 thoughts on “DËGJOI SEKRETIN E TMERRSHËM TË VAJZËS, NËNËS I BIE TË FIKËT TEK “ME ZEMËR TË HAPUR” (VIDEO)”

  1. Usually I do not read post on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured me to check out and do it! Your writing taste has been amazed me. Thank you, quite nice article.

Leave a Reply

Your email address will not be published.