Rrëfehet Andresa, Unë jam më shumë xheloze për Arditin se sa është gruaja e tij

Ështe ndoshta një nga të vetmet personazhe femra të ekranit që ka rezistuar aq gjatë përkrah moderatorit Ardit Gjebrea në programin, “E Diela Shqiptare”. Prej mëse 8 vitesh tashmë, Andresa është pjesë e “Telebingo Shqiptare”, ku çdo të dielë bashkë me Arditin dhe vajzat e tjera u jep mundësinë shqiptarëve të fitojnë shuma të mëdha parash dhe dhurata.

Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

12 thoughts on “Rrëfehet Andresa, Unë jam më shumë xheloze për Arditin se sa është gruaja e tij”

  1. Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning this post and also the rest of the website is also really good.

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

Leave a Reply

Your email address will not be published.