Çfarë dimri do të kemi sivjet dhe kur pritet bora?

Verë që shkoi solli temperatura ekstreme, mirëpo dimri kësaj radhe pritet të jetë butë.

Këtë fundvit pritet në tërë pritet të ketë më pak të reshura sesa nivelin i zakonshëm për rajonin.

Accuweather parashikon që temperaturat minimale do të zbresin në 0 Gradë Celcius tek në javën fund të muajit nëntor.Ata që e adhurojnë borën, duhet të presin mesin e muajit janar.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

7 thoughts on “Çfarë dimri do të kemi sivjet dhe kur pritet bora?”

  1. Hi! I simply wish to offer you a huge thumbs up for the excellent info you have right
    here on this post. I’ll be returning to your site for more soon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.