Dy raporte në Kuvend për “Tahirin”, Ulsi Manja: Kjo ishte kërkesa jonë për Prokurorinë

Me dy qëndrime të ndryshme u mbyll mbledhja e Këshillit të Mandateve ku anëtarët e PS dhe opozitës dhanë versionet e tyre për çështjen “Tahiri”. Këto dy raporte do të paraqiten për votim në Kuvend.

Qëndrimi i deputetëve të opozitës ishte arrestimi i ish-ministrit Saimir Tahiri, ndërsa deputetët e PS-së kërkuan që prokuroria të mund bëjë kontrollet në shtëpinë dhe makinën e Tahirit.

Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

13 thoughts on “Dy raporte në Kuvend për “Tahirin”, Ulsi Manja: Kjo ishte kërkesa jonë për Prokurorinë”

  1. Regards for helping out, wonderful info. If you would convince a man that he does wrong, do right. Men will believe what they see. by Henry David Thoreau.

  2. This is the worst post of all, IaаАа’б‚Т€ТšаЂаŒаАа’б‚Т€ТžаБТžve study

  3. Whats Happening i am new to this, I stumbled upon this I ave discovered It positively useful and it has aided me out loads. I hope to contribute & help different users like its aided me. Good job.

  4. very nice read! Will check back some other time to see if you add additions to your post.

  5. This is a great tip particularly to those fresh to the blogosphere. Short but very accurate information Appreciate your sharing this one. A must read article!

  6. It’а†s really a great and helpful piece of information. I’а†m satisfied that you just shared this useful information with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

  7. This blog was how do you say it? Relevant!! Finally I have found something that helped me. Thanks a lot!

  8. This is a very good tip especially to those new to the blogosphere. Simple but very accurate info Thank you for sharing this one. A must read article!

Leave a Reply

Your email address will not be published.