A lejohet në Islam derdhja e spermës jashtë vaginës me gruan tënde?

Kjo pyetje nuk është individuale për mua, por dua si musliman që këtë punë ta dimë se si janë rregullat e Islamit në këtë pyetje që po parashtroj.

Fjala është se në Islam është i ndaluar abortimi dhe mosbërja fëmijë është e ndaluar, por nëse një njeri është i martuar dhe ka bërë fëmijë!
Image result for A lejohet në Islam derdhja e spermës jashtë vaginës me gruan tënde?
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

7 thoughts on “A lejohet në Islam derdhja e spermës jashtë vaginës me gruan tënde?”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. I will immediately grab your rss feed as I can not in finding your email subscription hyperlink or e-newsletter service. Do you have any? Please allow me recognize so that I may subscribe. Thanks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.