Pagoi që ti linin gruan shtatëzënë, dështon 72 herë dhe ajo që zbulon më pas është shokuese

Siç shihet dhe në foto, ngjarja ka ndodhur në Shtutgart, Gjermani ku Demetrius Soupolos bashkë me bashkëshorten e tij vendosur të kenë një fëmijë.Pas disa tentativash të dështuara ata i janë drejtuar mjekut, ku pas disa analizash ka dalë se Demetrius Soupolos ishte steril dhe se nuk mund të bënte fëmijë Pasi janë qetsuar Demitris ka vendosur të paguaj fqinjin!
Image result for Pagoi që ti linin gruan shtatëzënë, dështon 72 herë dhe ajo që zbulon më pas është shokuese
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

7 thoughts on “Pagoi që ti linin gruan shtatëzënë, dështon 72 herë dhe ajo që zbulon më pas është shokuese”

  1. Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I ave really enjoyed browsing your blog posts. In any case I all be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. It as hard to come by educated people in this particular subject, but you seem like you know what you are talking about! Thanks

Leave a Reply

Your email address will not be published.