Veseli: Do t’i fitojmë komunat ku mbetëm në balotazh

Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli në një konferencë për media ka thënë se partia e tij do të fitoj në të gjitha komunat që ka mbetur në balotazh.

“Kemi fituar bindshëm në shumë disa komuna. Do të fitojmë edhe në ato që jemi në balotazh, si Prizrenin, Mitrovicën, Vushtrri, Klinë, Kaçanik, Shtime”, ka thënë Veseli.

Ai i ka falënderuar të gjithë qytetarët që votuan dhe ata që u kujdesën për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

7 thoughts on “Veseli: Do t’i fitojmë komunat ku mbetëm në balotazh”

  1. Only wanna input that you have a very nice site, I love the style it really stands out.

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

Leave a Reply

Your email address will not be published.