“Nipat e Ndokës të PS qëlluan me breshëri kallashnikovi të rinjtë e përgjakën Lezhën”

Pasditen e sotme një atentat me pasojë dy të plagosur tronditi Shëngjinin.

Mësohet se dy persona ende të pa identifikuar qëlluan nga automjeti i tyre me breshëri kallashnikovi mbi dy të rinj. Të plagosur në atentat mbetën S.B. 19 vjeç dhe Florian Dushku 28 vjeç të dy banues në Shëngjin, të cilët po lëviznin më këmbë në trotuar.

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

13 thoughts on ““Nipat e Ndokës të PS qëlluan me breshëri kallashnikovi të rinjtë e përgjakën Lezhën””

  1. Thanks , I have just been looking for info about this subject for ages and yours is the best I ave discovered till now. But, what about the conclusion? Are you sure about the source?

  2. What as up, just wanted to mention, I liked this blog post. It was funny. Keep on posting!

  3. This is a very good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Simple but very precise info Thank you for sharing this one. A must read post!

  4. Hello would you mind sharing which blog platform you’re working with? I’m looking to start my own blog in the near future but I’m having a difficult time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique. P.S Sorry for being off-topic but I had to ask!

Leave a Reply

Your email address will not be published.