Publikohet fotoja/ Ylli Baka duke ngrënë drekë me Habilajt në Dhërmi

Dosja e Habilajve është padyshim çështja më “e nxehtë” e ditëve të fundit pas përmendjes së emrit të ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në përgjimet e grupit kriminal.

Pasi emri më i lakuar i ditëve të fundit ishte ai i Tahirit, ditën e sotme është zbardhur një tjetër pjesë e përgjimeve të dosjes dhe aty është përmendur edhe këngëtari shqiptar Ylli Baka.

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

11 thoughts on “Publikohet fotoja/ Ylli Baka duke ngrënë drekë me Habilajt në Dhërmi”

 1. sildenafil citrate tablets for dogs
  nizagara sildenafil citrate tablets 100 mg
  what does sildenafil citrate look like
  sildenafil citrate price

 2. viagra professional wikipedia
  buy brand viagra online canada
  female viagra pills for sale
  generic viagra 100mg sildenafil workout

Leave a Reply

Your email address will not be published.