Luan Rama: Fikja e radarëve, qeveria na bëri turpin e NATO-s

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka reaguar ashpër pas zbardhjes së përgjimeve të bandës së Habilajve.Sipas Luan Ramës, kjo qeveri e bëri Shqipërinë, turpin e NATO-s.

“Kam dy muaj që denoncoj publikisht dhe politikisht faktin që radarët e Forcave Detare dhe ato të Policisë së Shtetit nuk kanë qenë në punë që prej vitit 2014!

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

9 thoughts on “Luan Rama: Fikja e radarëve, qeveria na bëri turpin e NATO-s”

  1. This is a really good site post, im delighted I came across it. Ill be back down the track to check out other posts that

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. My brother recommended I might like this blog. He was entirely right. This post truly made my day. You cann at imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.