Rama ironizon bashkimin e opozitës, heq përgjegjësinë nga Tahiri duke e lënë në duar të

“Opozita është bashkuar”, kështu kanë deklaruar që dje dy krerët e partive opozitare më të mëdha në vend, Basha dhe Kryemadhi.

Ishte dosja “Habilaj” dhe përfshirja e emrit të ish-ministrit Tahiri në këtë raport të bandës kriminale që bëri partitë opozitare të harrojnë çdo ndasi mes tyre dhe të bashkohen kundër qeverisë.

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

Leave a Reply

Your email address will not be published.