Rama ironizon bashkimin e opozitës, heq përgjegjësinë nga Tahiri duke e lënë në duar të

“Opozita është bashkuar”, kështu kanë deklaruar që dje dy krerët e partive opozitare më të mëdha në vend, Basha dhe Kryemadhi.

Ishte dosja “Habilaj” dhe përfshirja e emrit të ish-ministrit Tahiri në këtë raport të bandës kriminale që bëri partitë opozitare të harrojnë çdo ndasi mes tyre dhe të bashkohen kundër qeverisë.

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

12 thoughts on “Rama ironizon bashkimin e opozitës, heq përgjegjësinë nga Tahiri duke e lënë në duar të”

  1. I haven?¦t checked in here for a while because I thought it was getting boring, but the last few posts are good quality so I guess I will add you back to my everyday bloglist. You deserve it my friend 🙂

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. We hope you will understand our position and look forward to your cooperation.

  4. Merely a smiling visitant here to share the love (:, btw outstanding layout.

Leave a Reply

Your email address will not be published.