Kush e thotë këtë lutje, çfardo që ti kërkoje Allahut do të përgigjet lutja e tij pas saj.

Kush e thotë këtë lutje, çfardo që ti kërkoje Allahut do të përgigjet lutja e tij pas saj !’Allahume ente Khalekteni we ente tehdini, we ente tut’imuni we ente teskijni, we ente tumijtuni we ente tuhjini”.
Ka thene I dergari a.s se kush thote ne mengjes dhe ne mbremje:
“O Zoti im Ti me ke krijuar dhe Ti me udhezon, Ti me ushqen dhe Ti me jep per te pire, Ti ma merr shpirtin dhe Ti me ringjalle”.

Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

9 thoughts on “Kush e thotë këtë lutje, çfardo që ti kërkoje Allahut do të përgigjet lutja e tij pas saj.”

  1. navigate to this website How come my computer does not register the other computers in the network?

  2. You are my aspiration, I possess few blogs and infrequently run out from brand . Follow your inclinations with due regard to the policeman round the corner. by W. Somerset Maugham.

  3. Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday. It will always be useful to read content from other authors and use something from other websites.

Leave a Reply

Your email address will not be published.