E keni gishtin e dytë të këmbës më të gjatë se tjerët? Ja çka do të thotë

Aq më të gjatë që e keni gishtin e dytë të këmbës, aq më shumë kualitete lidershipi keni. Jeni dinamik dhe me plot burime, por dëshira për t’i përfunduar gjërat në mënyrën “ose siç dua unë, ose hiç”, mund t’ju kushtojë në të ardhmen.
Populli indian e ka që nënat i ndalojnë djemtë e tyre të martohen me vajzat të cilat e kanë gishtin e dytë!

Image result for E keni gishtin e dytë të këmbës më të gjatë se tjerët? Ja çka do të thotë
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

8 thoughts on “E keni gishtin e dytë të këmbës më të gjatë se tjerët? Ja çka do të thotë”

  1. Wonderful items from you, man. I have be aware your stuff prior to and you’re just too excellent. I actually like what you have got here, certainly like what you’re saying and the way in which wherein you assert it. You’re making it entertaining and you still care for to keep it wise. I can not wait to learn much more from you. That is really a great website.

Leave a Reply

Your email address will not be published.