Skandal ne Serbi, Nikolic thot se para disa viteve ishim sherbetor te shqiptareve dhe ne rast lufte do t`na fitojne

“Nëse valoi një ditë në vit flamuri shqiptar dikund në Preshevë apo Bujanovc e 364 ditë flamuri serb, nuk e dëshmon patriotizmin shqiptar e as “tolerancë” apo demokracinë e Serbisë ndaj minoriteteve. E di se shqiptarët atje kanë një referendum nga viti 1992, por duket se ai ka mbetur vetëm në letër. Unë nuk i kuptoj shqiptarët e Preshevës, pse nuk e kërkojnë bashkimin me Kosovën?!

Image result for nikolic
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

13 thoughts on “Skandal ne Serbi, Nikolic thot se para disa viteve ishim sherbetor te shqiptareve dhe ne rast lufte do t`na fitojne”

  1. If you are ready to watch comical videos online then I suggest you to visit this web page, it consists of really thus funny not only videos but also extra data.

  2. Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Magnificent. I am also an expert in this topic so I can understand your effort.

  3. Yay google is my queen assisted me to find this outstanding website!

  4. It is actually difficult to acquire knowledgeable folks using this subject, but the truth is could be observed as did you know what you are referring to! Thanks

  5. It as hard to find educated people in this particular subject, but you sound like you know what you are talking about! Thanks

Leave a Reply

Your email address will not be published.