Lajm aspak i mire nga gruaja e Ermal Mamaqit!

Ermal Mamaqi është komediani dhe prezantuesi i njohur nga Shqipëria.
Ai në një video të postuar në llogarinë e tij në “Instagram” e frikëson shumë bashkëshorten e tij Amin.
Ermali e shfrytëzon momentin kur ajo është e habit dhe e frikëson kurse ajo e ofendon duke i thënë “Gomar” Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.