Motrat i kërkojnë pasurinë, vëllai jep mesazhin që do t’ju lërë pa fjalë

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” ditën e sotme ishin 3 motra të cilat kishin ftuar vëllain e tyre, Roxhensin të cilin i ati e cilëson si trashëgimtarin e vetëm edhe pse ato janë 7 fëmijë.

Kristina, Alberta dhe Vojsava nga Pirgu i Korçës u shprehën se e kanë ftuar vëllain që ai t’i premtojë se pasuria do ndahet në 7 pjesë.
Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link

11 thoughts on “Motrat i kërkojnë pasurinë, vëllai jep mesazhin që do t’ju lërë pa fjalë”

  1. When someone writes an post he/she retains the image of a user in his/her mind that how a user

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. I?d need to examine with you here. Which isn at one thing I normally do! I get pleasure from studying a submit that can make folks think. Additionally, thanks for permitting me to remark!

Leave a Reply

Your email address will not be published.