‘Pse nuk m’i ke qepur pantallonat?’ këto janë fjalët e fundit të burrit që vrau gruan në Kavajë

Pak orë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Kavajë, janë zbuluar fotot e viktimës dhe të autorit. Ata janë fotografuar në oborrin e shtëpisë së tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqësi e blegtoria, përveç rritjes së gjelave të detit, kishin edhe një serë afër banesës, me fitimet e së cilës, përballonin jetesën.
Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link

4 thoughts on “‘Pse nuk m’i ke qepur pantallonat?’ këto janë fjalët e fundit të burrit që vrau gruan në Kavajë”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. Spot on with this write-up, I absolutely think this web site needs far more attention. I all probably be returning to read through more, thanks for the information!

Leave a Reply

Your email address will not be published.