Specialja: Amerikanët: Hashim Thaçi përgjegjës për vrasjen e Komandantëve Agim Ramadani e Sali Çeku

Specialja: Amerikanët: Hashim Thaçi përgjegjës për vrasjen e Komandantëve Agim Ramadani e Sali Çeku
Nga Agim Vuniqi Harmington Hills “Gazeta prestigjioze Amerikane Neë York Times” e datës 25 qershor 1999, këto vrasje të pa investiguara nga drejtësia, ia ka ngarkuar Hashim Thaçit dhe dy bashkëpuntorëve të tij të ngushtë, Azem Syla ministër i mbrojtjes!
Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës- link

11 thoughts on “Specialja: Amerikanët: Hashim Thaçi përgjegjës për vrasjen e Komandantëve Agim Ramadani e Sali Çeku”

  1. Ollie Bizarro Everything is very open with a precise description of the issues. It was definitely informative. Your site is extremely helpful. Thanks for sharing!

  2. Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is excellent, let alone the content!

Leave a Reply

Your email address will not be published.